Site Loader
+37064829708         EN LT

DARBERA – verta rinkitis patikimiausią įdarbinimo partnerį

Darbera – patikima įdarbinimo agentūrą. Ji yra unikali tuo, kad bene vienintelė po patvirtintos darbo pozicijos atsiunčia darbuotojui oficialų darbo pasiūlymą. Siūlome visiškai neterminuotas darbo sutartis, žmonės gali vykti arba trumpuoju laikotarpiu užsidirbti, arba net gi pradėti visiškai naują gyvenimą naujoje šalyje.

Kodėl mes?

  • Esame atsakingi, rūpinamės darbuotojo gerove nuo dokumentų pasirašymo iki gyvnamųjų patalpų parinkimo (esant problemoms, nedvejodami sprendžiame jas).
  • Patiems nereikia vargti bei ieškoti daro, būsto, transporto. Tai už Jus padarysime mes.
  • Didelis atlyginimas su papildomais priedais.
  • Bendru interesu parenkamas darbo grafikas.
  • Naujas socialinis gyvenimas.

Tiesioginis įdarbinimas

Esate įdarbinti užsienio kompanijoje, kas yra naudinga tuo, jog kaupsite panciją užsienio šalyje. Tai reiškia, kad atėjus pencijiniam amžiui, galėsite gauti penciją ir iš Lietuvos, ir iš užsienio valstybės, kurioje dirbote.

Pelningas darbas

Darbera partneriai garantuoja daug siūlomų viršvalandžių, taip pat gerus bazinius atlyginimus kurie mus daro konkurencingus rinkoje. Tiems, kurie siekia užsidirbti daugiau pinigų – tai puiki galimybė. Nelauk ir išbandyk dabar!

Patirtis

Dirbdami naujoje aplinkoje įgysite ir daugybę naujų įgudžių – tai leis laisvai tobulėti ir siekti dar didesnio altyginimo, o taip pat ateityje savo darbo patirtį galėsite pritaikyti rašydami savo CV.

Globali socializacija

Darbe bei naujoje aplinkoje sutiksite galybę naujų veidų, surasite naujų draugų – socializuositės globaliai ir pradėsite į pasaulį žvelgti plačiai, kas padarys Jus laimingesniais nei buvote iki tol.

Neradai tinkamo darbo pasiūlymo?

Registruokis ir gauk tinkamiausią pasiūlymą jau tą pačią dieną!

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai privatumo politika

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu. Dažniausiai tokia informacija Jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau naudojant slapukus Jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta. Jūs galite nuspręsti neleisti tam tikrų tipų slapukams veikti. Paspauskite ant skirtingų kategorijų antraščių, jei norite sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų patyrimui šioje svetainėje ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Uždaryti