Site Loader
+37064829708         EN LT

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Jums tereikia su mumis susisiekti nurodytais kontaktais ( telefonu, elektroniniu paštu arba užpildyti kandidato formą), tuomet apie Jus pranešime darbdaviui ir gavus teigiamą atsakymą iš darbdavio informuosime Jus pradėsime planuoti išvykimą.

Galime Jums pasiūlyti galybę darbų, pradedant žemės ūkiu ir baigiant daktaro pozicija. Net jeigu nematote norimo darboo mūsų siūlomuose skelbimuose, nenusiminkite, vis tiek kandidatuokite. Mes turime daugybę partnerių, kurie siūlo įvairias darbo pozicijas. Kreipkitės ir mes pasiūlysime tinkamiausią darbo vietą Jums.

Ne.  Įdarbinimas yra visiškai nemokamas.

Atlyginimai dažniausiai yra savaitiniai, tačiau yra darbdavių, kurie atlyginimą moka kas mėnesį. Klauskite vadybininko, jis pateiks informaciją apie kiekvieną darbo poziciją individualiai.

Išvykti dirbti galima kiekvieną savaitę, visus metus. Išvykimo data su kiekvienu darbuotoju derinama individualiai.

Dažniausiai darbdaviai prašo, jog kandidatas mokėtų bent vieną užsienio kalbą, tačiau jei nemokate, nenusiminkite, turime darbo pozicijų, kurios apskritai nereikalauja užsienio kalbos.

Reikalingas pasas arba asmens tapatybės kortelė (ID).

Norėdami įsidarbinti užsienyje, pirmiausia turite susisiekti su mūsų vadybininkais (telefonu, elektroniniu paštu arba pildykite kandidato formą).

Neradai tinkamo darbo pasiūlymo?

Registruokis ir gauk tinkamiausią pasiūlymą jau tą pačią dieną!

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai privatumo politika

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu. Dažniausiai tokia informacija Jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau naudojant slapukus Jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta. Jūs galite nuspręsti neleisti tam tikrų tipų slapukams veikti. Paspauskite ant skirtingų kategorijų antraščių, jei norite sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų patyrimui šioje svetainėje ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Uždaryti