Site Loader
+37064829708         EN LT

DARBAS GIPSO KARTONO MONTUOTOJAMS

873829-200

DARBO SPECIFIKA

Darbas gipso kartono plokščių montuotojams. Atliekami visi su gipso kartono montavimu susiję darbai, reikalingi kandidatai turintys patirties šioje srityje. Gipso kartono plokštės montuojamos naudojant metalinius profilius, taip pat gali būti klijuojamos.

*Darbo sutartis neterminuota.
*Esant pageidavimui, galima dirbti viršvalandžius.

clipboard52

REIKALAVIMAI

*Anglų kalbos žinios.
*Gipsininko patirtis.
*Smulkūs įrankiai.
*Nuosavas automobilis - privalumas. *Motyvacija darbui.

euras

ATLYGINIMAS

*Darbo užmokestis 550 - 600 EUR per savaitę, atskaičiavus visus mokesčius (į rankas).
*Per mėnesį uždirbama 2200-2700 EUR.

324638-200

MES GARANTUOJAME

*Darbą užsienio įmonėje.
*Visus, darbui reikiamus dokumentus.
*Draugišką tarptautinį kolektyvą.
*Motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą.
*Apgyvendinimą šalia darbo vietos.

SUSISIEKITE

  • +37064829708
  • info@darbera.lt

Neradai tinkamo darbo pasiūlymo?

Registruokis ir gauk tinkamiausią pasiūlymą jau tą pačią dieną!

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai privatumo politika

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu. Dažniausiai tokia informacija Jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau naudojant slapukus Jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta. Jūs galite nuspręsti neleisti tam tikrų tipų slapukams veikti. Paspauskite ant skirtingų kategorijų antraščių, jei norite sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų patyrimui šioje svetainėje ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Uždaryti