Site Loader
+37064829708         EN LT
PASIILGIMO SKAIČIUOKLĖ
KAIP LABAI PASIILGAU SOFIJOS 100%

Jūsų duomenų rinkimas ir kaupimas

2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kuris suvienodino asmens duomenų apsaugą Europos Sąjungoje. Norėdami rinkti bei kaupti Kad galėtume Jūsų asmens duomenis, juos naudoti atrankoms į laisvas darbo vietas bei teikti Jums darbo pasiūlymus, turime gauti Jūsų sutikimą.

Jūsų asmens duomenis tvarkys Darbera, tel. +37064829708, el.p. info@darbera.lt, www.darbera.lt. Duomenys yra tvarkomi tik laisvų darbo pozicijų paieškoms, laisvų darbo pozicijų pasiūlmus Jums teikti, bendradarbiavimo su Jumis ir kitais su darbo paieškomis susijusiais tikslais. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – BDAR, LR asmens duomenų apsaugos įstatymas – Jūsų sutikimas. Jūsų pateikti asmens duomenys gali būti perduodami trečiosioms šalims, siekiant aukščiau minėtų tikslų įgyvendinimo ir geriausiam darbo pasiūlymui pateikti.

Jūsų asmens duomenys bus saugojami 1 metus. Jūs turite teisę:

Jūsų asmens duomenų pateikimas gali būti teisės aktais arba sutartyje numatytas reikalavimas, ar reikalavimas, kurį būtina įvykdyti norint sudaryti sutartį ir Jūs privalote pateikti kai kuriuos asmens duomenis, reikalingus darbo sutarčiai sudaryti. Jums nepateikus savo asmens duomenų ar nesutikus jų rinkti, kaupti ir tvarkyti, jokių pasekmių Jums nekils, tačiau negalėsime analizuoti ir atrinkti Jums reikalingos darbo vietos. Taip pat informuojame, kad yra automatizuotas asmens duomenų tvarkymas.

Jūsų pateiktų asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslais nenaudosime.

Jei ateityje nebenorėsite gauti Darbera Jums elektroniniu paštu ar trumposiomis žinutėmis siunčiamos informacijos, bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo sutikimą, atsiųsdami laišką el. paštu info@darbera.lt ir/arba tokiomis pačiomis priemonėmis, kaip ir išreiškėte sutikimą. 


Neradai tinkamo darbo pasiūlymo?

Registruokis ir gauk tinkamiausią pasiūlymą jau tą pačią dieną!

  • +37064829708
  • info@darbera.lt
  • Švitrigailos g. 11, Vilnius

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai privatumo politika

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu. Dažniausiai tokia informacija Jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau naudojant slapukus Jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta. Jūs galite nuspręsti neleisti tam tikrų tipų slapukams veikti. Paspauskite ant skirtingų kategorijų antraščių, jei norite sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų patyrimui šioje svetainėje ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Uždaryti